Manifestacija „Svetoivanjski Dani“

Već 33. godinu po redu, povodom obilježavanja dana Grada Svetog Ivana Zeline, održava se tradicionalna višednevna manifestacija „Svetoivanjski dani“. U sklopu manifestacije u našem se gradu odvijaju razna kulturna, sportska, zabavna i glazbena događanja. Od 20. do 24. lipnja 2024. na programu smo mogli vidjeti razne izložbe, radove i promocije udruga i članova zajednice koje djeluju na području grada Zeline.

S obzirom da je program prepun događanja, navest ćemo samo neke od njih, uvijek rado posjećene:

1. Međunarodna Zelinska 22. gljivarijada
  2. Oldtimer susret i izložba
  3. Smotra folklora
  4. Glazbeni koncerti: Jole, Ivana Banfić, Tamburaši za dušu, Ljubavnici i mnogi drugi.

Udruga Srce nedavno je proslavila devetnaesti rođendan, a od samog osnutka redovito sudjeluje i rado se odaziva na manifestacije u lokalnoj zajednici. Ove godine pridružili smo se proslavi kroz sudjelovanje na prvom danu i veselom koncertu našeg Jole, a predstavili smo i kreativni kutak naših članova i volontera kroz prodajni štand ručnih radova i suvenira. Sudjelovali smo i na tradicionalnoj svetoj misi povodom obilježavanja  blagdana Svetog Ivana Krstitelja.

Odličnu gastronomsku ponudu jela i pića za sve posjetitelje pripremila je Bistro Pizzeria „Savanna“ u sklopu koje je svatko mogao pronaći pravi užitak za svoje nepce. Gastronomski kutak ni mi nismo zaobišli, a kako smo se cjelokupno proveli pogledajte u foto galeriji.