JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA O MOGUĆNOSTIMA SUDJELOVANJA NA PROJEKTU INOVATIVNE SOCIJALNE USLUGE – ODMOR OD SKRBI (PILOT PROJEKT)

Objavljeno: 12.08.2024 u 11:27

SAŽETAK PROJEKTA:

U svrhu omogućavanja odmora od skrbi osobama koje imaju priznato pravo na status roditelja njegovatelja ili njegovatelja, a osobama o kojima skrbe uključivanje u zajednicu neovisno o članovima kućanstva, ovim Pozivom se planira pružiti podrška razvoju i pružanju inovativnih socijalnih usluga čime bi se doprinijelo sprječavanju institucionalizacije korisnika usluge te promicalo prevladavanje izazova koje nose razvojne teškoće ili invaliditet člana kućanstva, ujedno omogućavajući osobama s najtežom vrstom i stupnjem oštećenja veću uključenost u zajednicu.

SUDIONICI (fizičke osobe):

Osoba koja ima priznato pravo na status roditelja njegovatelja/njegovatelja za njegu djeteta/djece s teškoćama i/ili osobe/osoba s invaliditetom, a koji istovremeno ne koriste usluge poludnevnog boravka na temelju Zakona o socijalnoj skrbi odnosno ne koriste uslugu osobne asistencije koju pruža osobni asistent temeljem Zakona o osobnoj asistenciji.

Detaljnije o projektu možete pročitati na web stranicama:

Za sudjelovanje i više informacija se možete javiti na e-mail: info@udruga-srce-zelina.hr  ili na brojeve mobitela 099/301-3930, te 098/434-477.