Dodjela godišnjih nagrada grada Svetog Ivana Zeline

U Pučkom otvorenom učilištu Zelina povodom Dana grada održana je svečana sjednica Gradskog vijeća, a tom prigodom uručene su i godišnje nagrade te nagrade za životno djelo. Kroz svoj dugogodišnji rad, doprinos i djelovanje u lokalnoj zajednici, prepoznata je i naša Udruga Srce. Nagrada za izniman uspjeh i rad kroz svojih 19 godina postojanja, uistinu je nagrada svakog člana, roditelja, osnivača, zaposlenika, volontera, suradnika, partnera, donatora i građana. Za nju su zaslužni svi navedeni, a na njihov doprinos i značaj osvrnula se i predsjednica Udruge:

„Svaki djelić ove nagrade, svaki kvadratić ovog okvira uistinu ste svi vi koji ste bili s nama kroz ove godine i koji još uvijek jeste.“

Gledajući iz perspektive člana i zaposlenika udruge, kao osoba s invaliditetom smatram da Udruga itekako obavlja svoj zadatak kada je u pitanju svijest o podizanju kvalitete života svojih članova, uključivanje u zajednicu, kao i briga o zaposlenicima. U prilog joj ide i činjenica da je prošle godine uspješno otvorila objekt za organizirano stanovanje za osobe s invaliditetom. Osobno sam sretan i zahvalan što mi je udruga pružila priliku ponovno raditi u okolini koju dobro poznajem i koja me podržava u nastojanju da poboljšam svoje kvalitete i da se ostvarim, prije svega kao osoba. Iznimno sam ponosan na našu udrugu i njezino djelovanje te mi je neizmjerno drago što smo baš mi dobili ovu lijepu nagradu jer ona je pokazatelj uspjeha kvalitetnog i dugogodišnjeg rada.

Čestitamo svim dobitnicima koji su svojim vrijednim i predanim radom uvelike zaslužili prisustvovati ovom svečanom događaju te osobno primiti nagradu, a osobito zahvaljujemo našem dragom Gradu na podršci, doprinosu, partnerstvu, kontinuiranoj suradnji i uzajamnom poštovanju.